Alışveriş Sitesi Kurmak

Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur

Alışveriş Sitesi Yapmak
Giyim Alışveriş Siteleri Takı Alışveriş Sitesi Çiçekçi Siteleri Elektronik Alışveriş Siteleri Bebek Siteleri Beyaz Eşya Siteleri

Alışveriş Sitesi Kurmak   >  Alışveriş Sitesi   >  Satış Sitesi Kurmak   >  Alışveriş Siteleri

            Ucuz Alışveriş Sitesi Kurma             İyi Bir Alışveriş Sitesinde Bulunması Gereken Teknik Özellikler             Alışveriş Sitesi Hazırlama

Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur

İnternette alışveriş sitesi nasıl kurulur; Asıl işi firma ve kişilere özel alışveriş sitesi kurmak ve internet eticaret danışmanlığı yapmak olan onlarca şirket mevcuttur. Bu şirketlerden biriyle iletişime geçmeniz halinde alışveriş sitesinin kurulum ve yönetim aşamaları için detaylı danışmanlık ve destek hizmeti alabilirsiniz.

İnternetten Satış Yapmak İçin      Online Satış Sitesi Kurmak    Satış Sitesi Kurma    Alışveriş Siteleri        Alışveriş Sitesi

İnternette Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur ?

Türkiye` nin çeşitli illerinde onlarca üretici, şirket ve kişi için internet üzerinden alışveriş sitesi kurup , eticaret danışmanlığı yapan nette-ticaret.com ` un satış müdürü Kerem Mert, internette nasıl site kurulur, internetten nasıl satış yapılır gibi soruları şöyle özetliyor;

" İnternet üzerinden ürün ya da hizmetlerinizin online kredi kartı, paypal,kapıda ödeme  veya havale ile satışını yapmak istiyorsanız , cevap bulmanız gereken 2 temel soru vardır. Birincisi  Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur? ve diğer önemli soru ise İnternetten Nasıl Ürün Satılır?

    Maalesef müşterilerimiz bu 2 soruyu tam ayırt edememekte. Yani kendilerine ait bir site kurmanın internette satış yapmaya denk olduğunu düşünmekte. 10 yıl kadar önce belki böyle idi, ancak bugün bir alışveriş sitenizin olması satış yapmanıza yetmiyor.

    Firma olarak bizi arayan müşterilerimize 1 gün içerisinde istedikleri tasarım ve görseller ile alışveriş sitesi kuruyoruz. Daha sonrasında ise müşterilerimizin satış yapabilmeleri için onlara danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

    Üretim yapan firmaların , kendi ürettikleri ürünleri internet üzerinden satmak için açtıkları alışveriş siteleri daha uzun ömürlü, daha az maliyetli ve daha karlı olabiliyor.     Yine mevcutta var olan şirketlerinin temel faaliyet konularında hizmet verecek bir online satış sitesi de karlı ve uzun ömürlü olabiliyor. Oysa başka bir işle uğraşıp ek iş olarak alışveriş sitesi kuran kişilerin kurdukları ürün satış siteleri maalesef 6 ay dolmadan ömrünü tamamlıyor.

Kurduğumuz tüm alışveriş sitelerinde sağladığımız temel kriterler şunlardır;

        - Görsel olarak en kullanışlı şablonları müşterilerimize sunmaktayız, yine de müşterinin talebine göre özgün ve özel tasarımlarda yapıyoruz.

        - Kurduğumuz alışveriş Sitelerinin  anlaşılabilir ve kullanımı kolay olmasına özen gösteriyoruz. Ve hatta hep şu örneği veriyorum; lüks bir otomobil firması pahalı ve özel bir araç üretirken dahi vites kolunun ve direksiyonun yerini değiştirmez, sadece mevcut yerlerinde ama kaliteli ürünler kullanır.

        - Müşterilerimiz için alan adı, hosting vb tüm hizmetleri sağlıyoruz. Kısaca müşterilerimize sadece ürünleri satmaya konsantre olmalını tavsiye diyoruz.

        - Tüm alışveriş sitelerimizde sınırsız marka, kategori, alt kategori ve ürün açılabilir.

        - Tüm sayfa ve dizinler Google SEO yönergelerine %100 uyumlu üretilir. Şirket olarak bu konuda fark yarattığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

        - Sektörlere özel panel ve uygulamalar geliştiriyoruz. Örneğin çiçek satış sitesi ile beyaz eşya satış siteleri arasında panel ve sayfalar açısından fark olmakta. Ya da bir ayakkabı alışveriş sitesinde satın alan ziyaretçinin ayakkabı numarası girebileceği alan olmalı.,

        - Google Adwords, Fiyat Siteleri , Google Analytics, Twitter , Facebook uygulamaları için müşterilerimizi yönlendirip gerekli eğitimleri veriyoruz. Bir çok firmanın aksine internet reklamları için aracılık yapmıyoruz ancak gerekli eğitimleri müşterilerimize sunuyoruz.

        - Bu şekilde daha bir çok standartlarımız mevcut detaylı bilgiyi web sitemizden ya da 212 5313559 nolu telefondan bir temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

 Kurduğumuz örnek alışveriş sitelerinden bir kaçı:  www.cicekgitti.com  www.gumusdukkani.com    www.kitapsatinal.com    www.hepsiduvarkagidi.com 

Kerem Mert

Nette-Ticaret.Com

0 212 5313559
 

Alışveriş Sitesi Kurma

Alışveriş Sitesi İsimleri

Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur

Alışveriş Sitesi Kurmanın Maliyeti

Alışveriş Sitesi Reklam2

GumusDukkani.com Gümüş Takı Alışveriş Sitesi

Satış Yapmak İçin Web Sitesi Kurmak

Alışveriş Sitesi Kurmak İçin Alan Adı Önerileri

İnternette Alışveriş Sitesi

Ucuz Alışveriş Sitesi Kurma

Online Satış Sitesi Kurmak

UcuzcuSite.com Ucuz Elektronik Alışveriş Sitesi

İyi Bir Alışveriş Sitesinde Bulunması Gereken Teknik Özellikler

Alışveriş Sitesi Yapmak

Ucuzsepeti.com Elektronik Alışveriş Sitesi

Hazır Alışveriş Sitesi

Alışveriş Sitesi Kurmak    |    Alışveriş Siteleri    |    Satış Sitesi    |    e-ticaret    |    Alışveriş Sitesi    |    e-ticaret Paketleri    |    Alan Adı    |