Alışveriş Sitesi Kurmak

Alışveriş Sitesi Yapmak
Giyim Alışveriş Siteleri Takı Alışveriş Sitesi Çiçekçi Siteleri Elektronik Alışveriş Siteleri Bebek Siteleri Beyaz Eşya Siteleri

Alışveriş Sitesi Kurmak   >  Alışveriş Sitesi

            Ucuz Alışveriş Sitesi Kurma             İyi Bir Alışveriş Sitesinde Bulunması Gereken Teknik Özellikler             Alışveriş Sitesi Hazırlama

İnternette Alışveriş Sitesi

Cep telefonları , tablet pc ve laptoplarda internet kullanımı hızlandıkça daha da gelişeceği düşünülen alışveriş sitesi nedir. İnternette alışveriş sitesi kurmak neden her firma için gereklidir. Üretim veya pazarlama firmaları için alışveriş sitesi yapmak, kurmak veya açmak artık kaçınılmaz.

İnternette Alışveriş Sitesi Yapan Firmalar

İnternette Alışveriş Sitesi Kurmak

Alışveriş Siteleri     Satış Sitesi     Alışveriş Sitesi     e-ticaret     e-ticaret Paketleri

İnternette Alışveriş Sitesi, mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. İnternette Alışveriş Sitesi, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme ile teslim olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

İnternetin hızla yaygınlaşması, İnternette Alışveriş Sitesii, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. İnternette Alışveriş Sitesi, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, son on yılda yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

İnternette Alışveriş Sitesi'nin araçlarını, birbirleriyle ticaret yapanların ticari işlemlerini kolaylaştıran her türlü teknolojik ürünler (telefon, faks, televizyon, bilgisayar, elektronik ödeme ve para transfer sistemleri, elektronik veri değişimi sistemleri (Electronic Data Interchange-EDI), internet) olarak düşünebiliriz.

EDI, ticaret yapan iki kuruluş arasında, insan faktörü olmaksızın bilgisayar ağları aracılığı ile belge ve bilgi değişimini sağlayan bir sistem olarak İnternette Alışveriş Sitesi'nin önemli bir aracıdır.
İnternette Alışveriş Sitesi açısından en etkin araç olarak kabul edilen yeni internet teknolojileri ise ses, görüntü ve yazılı metni aynı anda, daha hızlı ve güvenli bir şekilde ilettiğinden, internet üzerinden yapılan bu işlemlerin maliyeti diğer araçlara oranla hayli düşüktür.
İnternette Giyim Alışveriş Siteleri    İnternette Çiçek Siteleri    İnternette Elektronik Alışveriş Siteleri    İnternette Takı Alışveriş Sitesi   

İnternette Bebek Siteleri    İnternette Beyaz Eşya Siteleri
Geçmişte bir ölçüye kadar kapalı bilgisayar ağları üzerinden gerçekleştirilen İnternette Alışveriş Sitesi uygulamaları, güvenli olmakla birlikte maliyeti oldukça yüksek sistemlerdir. Günümüzde, açık bilgisayar ağı olan internet, İnternette Alışveriş Sitesi için çok daha uygun bir altyapıdır. İnternet aracılığıyla, artık kapalı yapıdan açık yapıya geçerek küreselleşen ağların getireceği avantajlardan yararlanılmaktadır. Bu da, özellikle KOBİ'lerin (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin) dünya ticaretinde daha fazla yer almalarına imkan sağlamaktadır.

İnternette Alışveriş Sitesi, özellikle KOBİ'ler için çok uygun bir ticaret şeklidir. İnternette Alışveriş Sitesi, ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin yükselmesini ve daha hızlı bir şekilde ödenerek teslim alınmasını sağlamaktadır.
Potansiyel tüketicilerin dünyanın her yanında pazara arz edilen ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin dünya pazarlarına girmelerine imkan vermektedir. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır.

İnternette Alışveriş Sitesi, üretici ve tüketicileri, özellikle KOBİ'leri geleneksel ticaret engelleri olan pazara uzaklık, bilgi eksikliği ve talebe uygun üretim yapılamayışı gibi dezavantajlardan kurtarabildiği ölçüde yararlı olacaktır. Ancak, İnternette Alışveriş Sitesi ülkelerin tüm ticari sorunlarını (örneğin ulusal tedarik zincirindeki halkaları) çözemez. İnternette Alışveriş Sitesi konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan ülkeler ilk aşamada interneti sadece reklam veya pazar araştırması amacıyla kullanabilirler.

Alışveriş Sitesi Nasıl Kurulur    Alışveriş Sitesi Kurma Fiyatları    e-ticaret alışveriş sitesi kurmak    Alışveriş Sitesi Yapmak    Alışveriş Sitesi Tasarımı

Alışveriş Sitesi

243 / 58352 / 13

Alışveriş sitesi kurmak için ilk ve en önemli adım doğru bir isim, alan adı almaktır. Örneğin online ayakkabı satışı yapmak için kurulacak alışveriş sitesinin isminde ayakkabı geçmesi bir çok faydalar getirir. Yine isim seçerken en çok yapılan hata firma adıyla alışveriş sitesi kurmaktır. Alışveriş sitesi isimleri ve dikkat edilmesi gerekenler...

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi >

233 / 35784 / 8

İnternette alışveriş sitesi nasıl kurulur; Asıl işi firma ve kişilere özel alışveriş sitesi kurmak ve internet eticaret danışmanlığı yapmak olan onlarca şirket mevcuttur. Bu şirketlerden biriyle iletişime geçmeniz halinde alışveriş sitesinin kurulum ve yönetim aşamaları için detaylı danışmanlık ve destek hizmeti alabilirsiniz.

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi > Satış Sitesi Kurmak

247 / 29726 / 7

Yeni bir alışveriş sitesinin kurma maliyeti 2 şekilde oluşur.
1- Alışveriş Sitesi Kurma Başlangıç Maliyeti
2- Alışveriş Sitesi Yönetme Maliyeti.
Alışveriş sitesinin takribi aylık maliyeti 60 TL civarındadır. Bu sistemde ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur.

Alışveriş Sitesi Kurma > Alışveriş Sitesi >

230 / 19338 / 4

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Siteleri >

218 / 16590 / 4

Türkiye` de en çok kullanılan alışveriş sitelerinin ekleri aşağıda listelenmiştir. Haliyle bir web sitesi reklam ve diğer yollarla öne çıktığında bir çok kişi benzer alan adlarını almakta ve alan adına oluşmuş olan güveni kendi lehlerinde kullanmakta.

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alan Adı > Satış Sitesi Kurmak

259 / 13257 / 3

İnternet üzerinde online ürün veya hizmet satışı yapmak, e-ticaret sitesi yapma, alışveriş sitesi yapmak için izlenmesi gereken adımlar;
1- Plan Yapmak: Strateji ve Süreçleri Belirlemek
2- İnternet sitenizi hazırlamak
3- Online Satış ve Pazarlama

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi >

262 / 10444 / 2

İnternette online ürün ya da hizmet satışı yapmak için alışveriş sitesi hazırlama şu süreçlerde oluşur;
1- Alışveriş Sitesi için iyi bir alan adı belirleme
2- Hazır alışveriş sitesi kuran e-ticaret firmalarından biri ile anlaşmak
3- Ürün resim ve yazılarına hazırlama
4- Ürünlere ait fiyat listelerini hazırlamak.

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi >

248 / 9838 / 2

İnternette bulunan giyim , ayakkabı, çanta, elektronik, takı, beyaz eşya, çiçek ve benzeri sektörlerdeki alışveriş sitesi örnekleri. Örnek alışveriş sitelerini açtığınızda ana sayfalarının en altında bu siteyi kuran firmanın linki bulunur. Dolayısıyla beğendiniz örnek isteyi yapan e-ticaret firması ile iletişime geçerseniz benzer bir alışveriş sitesine siz de sahip olabilirsiniz.

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi > Alışveriş Siteleri

239 / 9788 / 2

Alışveriş sitesi, e-ticaret sitesi tasarımları 3 ayrı grupta yapılmaktadır.
1- İnternette aynı anda birden çok (yüzlerce) ürün satmak üzere yapılan tasarımlar
2- Anlık sadece 1 ürünün satışına odaklaşmış eticaret sitesi tasarımları.
3- Önce üyelik şartı koşarak bölgesel satış altyapılı alışveriş sitesi tasarımları.

Alışveriş Sitesi Açmak > Alışveriş Sitesi >

231 / 7579 / 2

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi >

238 / 6295 / 1

Alışveriş sitesi kurmak için piyasa fiyatları oldukça değişken. Ancak kurumsal olarak bu hizmeti veren ve en az çalışan 20 referansı olan firmalardan bazılarının alışveriş sitesi kurmak için verdiği fiyatlar.
BilgiNet - (0216) 550 16 32 - 33 - 34 - emağaza paketi aylık taksitle ödemeli yıllık kira bedeli 1.975 TL
KurumsalNet.com - 0 212 5313559 - Aylık havale ile 1 Yıllık Profesyonel ETicaret Paket Fiyatı 1.440 TL
Daynex - 0212 438 00 89 - 1.490 TL

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Sitesi >

232 / 4976 / 1

Alışveriş Sitesi Kurmak > Alışveriş Siteleri >

Alışveriş Sitesi Kurmak    |    Alışveriş Siteleri    |    Satış Sitesi    |    e-ticaret    |    Alışveriş Sitesi    |    e-ticaret Paketleri    |    Alan Adı    |